BERKLEY Black Velvet 110m

BERKLEY Black Velvet 110m

BERKLEY Black Velvet 110m

Prívlačové šnúry Berkley sú medzi milovníkmi prívlače pojmom a obľúbené prívlačové šnúry ako Fireline, alebo Whiplash netreba nikomu predstavovať. Najnovšia prívlačová šnúra od Berkley nesie názov Black Velvet čo v preklade znamená čierny zamat. Preto čierny lebo počas celej doby svojho používania zostane čierny a nevybledne ani nezošedne ako bežné prívlačové splietané šnúry.
Preto zamat lebo má extrémne hladký a jemný povrch, doteraz najhladší zo všetkých prívlačových šnúr Berkley v histórii.

Produkt svetovej jednotky v prívlači a love dravcov americkej firmy Berkley.
Revolučná, najnovšia prívlačová šnúra Black Velvet, ktorá získala ocenenie aj na výstave Efttex 2014. (Black Velvet = čierny zamat)
Vďaka dlhoročnej spolupráci tímov firiem Dyneema a Berkley sa podarilo vyvinúť rybársku 100% Dyneema šnúru, ktorá nikdy nestratí svoju sýto čiernu farbu.
Čierne prevednie zabezpečuje farebnú stálosť, čím šnúra počas celej doby svojho používania zostane čierna a nevybledne ani nezošedne ako bežné prívlačové splietané šnúry.

Ďaleké hody, skvelá nosnosť v uzle, odolnosť voči oderu a overená kvalita Berkley Vám dávajú možnosť loviť s technologicky dokonale zvládnutou prívlačovou šnúrou s výborným pomerom priemeru a nosnosti.

Balenie 110m.

Priemer : 0,08mm/10,1kg

                 0,10mm/11,9kg

                 0,12mm/13,4kg

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

www.BigRiverRace.com

Muškárske preteky na rieke Váh.

  • Počet zobrazení: 2931
  • Kód produktu: BBV
  • Dostupnosť: Skladom
9Počet predaných
  • 23,90€
  • Bez DPH: 19,92€

Dostupné možnosti